Krémy a masti

Návrat na produkty

Pasta s rybím olejom

Na ošetrenie odrenín a drobných poranení kože, ľahkých popálenín, preležanín, amputačných pahýľov, fisúr v okolí konečníka, na prstoch alebo prsných bradavkách. U dojčiat na liečbu zaparenín a pri plienkovom zápale pokožky.

Viac

Holtov krém

Krém s tinktúrou z kamennouhoľného dechtu na liečbu chronickej a lišajovej formy atopického ekzému a psoriázy hlavne seboroickej formy.

Viac

Gáfrová masť s ichtamolom

Na liečbu ekzému, psoriázy, niektorých foriem akné, erysipelu, erysipeloidu a pri povrchovom zápale žíl.

Viac

Octanový krém

Na opuchliny, po vyvrtnutí, pri pomliaždeninách, na prevenciu a liečbu opuchu pri bodnutí hmyzom, pri zápaloch kože po ožiarení a popáleninách, na omrzliny I. stupňa a po porade s lekárom na liečbu hemoroidov. Pri prevencii a liečbe preležanín a zaparenín.

Viac

TEKUTÝ PÚDER S MENTOLOM

Na zmiernenie nepríjemného svrbenia pri ochoreniach kože sprevádzaných svrbením, ako sú rôzne kožné alergické prejavy (žihľavka) alebo ekzémy, osýpky, ovčie kiahne a po uštipnutí hmyzom.

Viac

TEKUTÝ PÚDER

Na zmiernenie nepríjemného svrbenia pri ochoreniach kože sprevádzaných svrbením, ako sú kožné alergické prejavy (žihľavka) alebo ekzémy, osýpky, ovčie kiahne a na zmiernenie podráždenia kože po opaľovaní.

Viac